×

Bo najfajniej jest łączyć pasję...

Kiedy zaczęłam szyć w głowie latała mi myśl, że przecież lubię robić zdjęcia...kiedy zaczynałam na poważnie uprawiać sport w głowie znów miałam myśl, że przecież moją pasją jest szycie. Tyle się słyszy, żeby kierować swoją energię w jednym kierunku, że nie da się tak wszystko na raz, 

że takie wszystko i nic jest do d...y

Bo sukces można osiągnąć skupiając się na jednej najważniejszej rzeczy i w tym się rozwijać.
Prawda ci to ???

I tak i nie!. Faktycznie z perspektywy czasu okazało się, że moją główna pasją stał się sport ale nie odpuszczam ani szycia ani fotografii. Oczywiście, że są momenty kiedy jedno góruje nad drugim ale jeśli będzie szansa rozwinięcia się w szyciu skorzystam, nadal tez marzę i planuję, że pójdę na warsztaty z fotografii i kiedyś będę robić piękne portrety.

Lubię to moją różnorodność.

Zdarza się taki dzień a właściwie projekt
kiedy łączę te wszystkie pasję w jedną spójną całość ...
... to jest w tym piękne :)

I tak było z torbą sportową.
Jako trener i sportowiec potrzebowałam torbę na mój dodatkowy sprzęt czyli wałek, gumy i piłki do rolowanie
Jest potrzeba jest i szycie
Zamiast kupować torbę to sobie ją uszyłam!!
Zdjęcia na bloga ? Nie ma problemu! Lampy, lustrzanka - pomału brak światła dziennego przestaje być dla mnie problemem ;)

Torba uszyta, sfotografowana i "potrzeba" zatoczyła piękne koło. Torba świetnie mi służy na siłowni, jest idealna. Dodatkowo wykonane zostało moje logo więc jest też elementem marketingowym i promocji.

Torba mieści wałek do rolowania, gumy oporowe i pikę do masowania. Torba ma jeszcze sporo luzu bo pewnie ilość sprzętu będzie rosnąć.torba na wałek

Torba ma zamek na dwa suwaki, no i nie mogło się obyć bez kolorowego wnętrza.
Od spodu w miejscu łączenia uchwytów jest jeszcze parciany pasek wzmacniający...tylko nie zrobiłam mu zdjęcia.Z boku, również na taśmie, przygotowałam sobie uchwyty do zapięcia długiego paska. Tak na wszelki wypadek jak bym kiedyś uznała że mi go potrzeba :)


torba na wałek

I jak się Wam podoba ?? Daje radę?Ps. Która trenerka potrafi sobie uszyć takie coś ? No która ? ;)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger