×

Fascynacja dżinsem trwa :)

Fascynacja  dżinsem trwa :)
Poszewki z dżinsu ? Czemu nie!! Podobnie jak przy poszewkach lnianych wzory wykonałam na stębnówce haftując z wolnej ręki.

Poszewka nr 1 ( do nabycia 60,00 zł )
Piórko, które początkowo miało być paprotką, rewers przez dłuższą krawędź "kwiat"Poszewka nr 2 (do nabycia 60,00 zł)Rewers przez dłuższą krawędź, napis HOME. Moja Elna jest naprawdę pomocna :)Poszewka nr 3, już mieszka u mnie na kanapie.
Rewers przez dłuższą krawędź, kolejna roślinność


Mam nadzieję, że się spodobają :)

A co u mnie...w szyciu dość krucho, szyje właściwie tylko w weekendy (a to tez nie zawsze) i to raptem  kilka godzinek. Czasami  1h czasami 5h, staram się chociaż troszkę. Poza tym... oczywiście pracuję  w biurze (to się nie zmieniło) , trenuję intensywnie  ( postępy możecie śledzić na IG @ruda_trenuje_uda oraz na nowym FanPag-u ) jak również pracuję z klientami.
Ponad to w ramach rozwijania się od strony fotograficznej 31.12.2016 rozpoczęłam PROJEKT 365. Na moim drugim blogu znajdziecie na ten temat więcej informacji. Zachęcam też do odwiedzenia strony TOOKAPIC która jest przeznaczona stricte temu projektowi.

Jak widać troszkę się tego nazbierało. Staram się ogarniać wszystko po troszku, nie chce narzekać ale czasami jednak nie ogarniam ;)  i żal mi zawsze jakieś bardziej zaniedbanej dziedziny.
Brakuje czasu na naukę i czytanie fachowej literatury, nad tym mocno ubolewam.

Dajcie znać co u Was :)

Przy okazji zapraszam na akcje mojego fartucha 
dla Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcje znajdziecie tutaj
Zostały nie całe 2h :)

Pozdrawiam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger