×

Marynarski worek Kubusia

Wrzesień już się  u nas na dobre zadomowił a wraz z nim wszystkie dzieci ruszyło do szkoły lub przedszkola. I właśnie na tą okoliczność powstał worek dla Kubusia, który nadal kontynuuje naukę w przedszkolu. W zeszłym roku uszyłam kilka worków na zamówienie i jakoś moim rodzinnym dzieciom się nie dostało, nie mogłam sobie tego darować. Dlatego będąc w szale szycia dorosłych worków uszyłam  egzemplarz dla Kubusia i Małgosi. 
Dziś prezentuję Wam ten w bardziej wakacyjnej aurze, worek Kubusia.

Ponownie wykorzystałam dżins i  końcówki tkanin w marynarskie akcenty więc wyszło mi znów ekonomiczne szycie :) Poza tym bardzo lubię takie zestawienie kolorów.


Wrzesień to taki miesiąc który klepie nas po ramieniu i mówi
"hej...jeszcze chwila i będzie koniec roku "
To trochę zmusza do refleksji. Co prawda mamy jeszcze sporo czasu aby do końca roku świat zawojować ale już można zerkać do tyłu i robić małe podsumowania. 
I tak też mnie ostatnio naszło....
W sumie powinnam być zadowolona, w każdej dziedzinie czy to sporcie, szyciu, fotografii zrobiłam mniejszy lub większy krok na przód. Oczywiście zawsze mi mało...chciało by się więcej. mocniej, lepiej...mam chroniczne upośledzenie niezadowolenia z siebie...zawsze mi mało ale walczę z tym! :D

Ojj no działo się troszkę...zmieniłam pracę, zrobiłam dwa kursy żeby uzyskać uprawnienia trenerskie i w końcu zaczęłam też pracować z klientami. Udało się też trochę poszyć bilans nie jest może oszałamiający ale dla mnie nawet zadowalający, w końcu też odważyłam się na zrobienie dwóch sesji zdjęciowych. Pomalutku, pomalutku jakoś się to wszystko rozkręca...tylko czasu trochę brak.
Kilka "rzeczy" mam jeszcze w szufladce ale czekają aż ktoś skończy, ktoś dośle, przygotuje etc...mi pozostaje  uzbroić się w cierpliwość. Myślę, że jeszcze nie raz zadumam się nad tym rokiem i przyjdzie czas na poważniejszy bilans.

Pozdrawiam Was ciepło
 i życzę udanego weekendu...u mnie jak zwykle "napakowany" rzeczami do zrobienia.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger