×

mały budowlaniec

Jakiś czas temu uszyłam szybki piórnik na kredki i bez okazji dałam siostrzenicy. W tym samym momencie jak to zrobiłam odezwał się mój mały siostrzeniec aaa co dla mnie?? Zbladłam, bo faktycznie dawno nic nie dostał uszytego przeze mnie. W ogóle moja rodzina jest raczej słabo obszywana, chociaż jak tylko z odpowiednim wyprzedzeniem zabiorę się do pracy to trafia się coś na urodziny lub na święta :)
No wiec jak zbladłam tak zaczęłam myśleć co by tu...prostego ale i dedykowanego dla malucha. Kubuś bardzo lubi koparki, duże ciężarówki....jednym słowem ciężki sprzęt :)
Po konsultacji z Mamą padło na poszewkę.

W myśl zasady " materiałów w szafie w brud, nic nie kupuję" padło na paski i różowy lakier na koparce :D
Do tego bardzo fajnie  wkomponowała się żółta, nieśmiertelna  wypustka.


Miałam frajdę z szycia dla Kubusia :) Szyłam to na co miałam ochotę, bez spiny i stresu, to mi pasuje!!! zdecydowanie :)

Na pewno kombinowanie z tego co ma się w szafie jest dużo bardziej kreatywne. Normalnie nie wpadłabym na różową koparkę a koniec końców zestaw mi się podoba. No i Kubuś tez nie mówił ze to babski kolor :D Poza tym rozczuliłam się trochę bo okazało się że Kubuś wszystkie moje prezenty (głownie pościelowe) bardzo lubi i ze wszystkimi śpi a rządzi poducha auto które kiedyś uszyłam na święta. :) 


Z życia blogera: strona www nadal w budowie, trochę się to przeciąga ale na koniec lipca powinna wystartować. Mam już gotowe odświeżone logo Rudaj :) ale z premierą będę czekać na stronę chociaż kooorci mnie strasznie :D

Miłego dnia :) Napiszcie co tam u Was.


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger