×

kolejny fartuch w wersji dżins!!

To już chyba ostatni post z moich zaległości :)
Fartuch już dawno jest u właściciela. Zamówiła go u mnie troskliwa żona. Bazą pod zamówiony fartuch był TEN MODEL tu jednak musieliśmy rozmiar trochę powiększyć. Pan jest rosłym facetem to i fartuch musi być porządny. :)
Mam nadzieję, ze dobrze się nosi i spełnia swoją funkcję, żonie się bardzo podobał :)Lubię te moje fartuchy z dżinsu. Są takie moje i podobnych nigdzie nie widziałam więc tym bardziej cieszą mnie indywidualne zamówienia.

Nie dawno pisałam o radości z szycia. To są własnie takie momenty kiedy ktoś piszę...hej, podoba mi się chcę taki sam i ja ze spokojem szyję. Wiem, ze to co już wymyśliłam jest zaakceptowane...wykonanie, kolorystyka, wzór..czasami coś dodam, coś małego zmienię, ulepszę...

Pamiętam jak powstał pierwowzór :) taki kombinowany i  szyty z przymrożeniem oka :)Mój manekin rozmiar 38 trochę nie ogarnął tegoż fartucha i kiepsko leży  a stosownego Pana do zdjęć nie było pod ręką :D


Wypustka jak zawsze, musi być!
Jest to bardzo eleganckie i estetyczne wykończenie, tym bardziej, że fartuch jest jak zwykle na podszewce.Jak widać nadrabiam zaległości w publikacjach. O dziwo mimo, że jakoś ostatnio dużo nie szyję uzbierało się troszkę i w końcu mam posty na zapas :)

Bardzo dziękuję za komentarze pod ostatnimi postami i zachęcam do częstszego ujawniania się :) :)

Zapraszam też na mojego instagrama (link w pasku z prawej strony), 
gdzie wyżywam się sportowo :) 


Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger