×

Fartuch & Konkurs

 Tym razem w menu FARTUCH  :)

 Ostatnio mamy taki klimat, że lato wpada do nas z impetem i szybko przegania wiosnę. Jest zima, potem ciutkę wiosny i od razu lato. Szkoda troszkę bo lubię wiosnę. Co prawda mamy teraz pogodę w kratkę ale to już nie to samo....
I chyba właśnie ta aura natchnęła mnie na taki fartuch. Spokojna ale kwiatowa tonacja tkaniny główne plus soczysta zieleń. Idealny, pozytywnie nastrajający fartuch.
Będzie idealnie chronił nasze ubrania ale i zdobił każdą piękną Panią domu.
Rozmiar od 34 wzwyż.

Tym razem jestem bardzo zadowolona z efektu. Wszystko przemyślałam i prawie nic mnie nie zaskoczyło :) Elna pięknie się sprawuje i pozwoliła mi skupić się na ładnym wykończeniu z każdej strony.Ooo to właśnie środek. Połączenie góry z dołem obszyłam lamówką. jakoś nie zniosłabym tutaj po prostu zabezpieczenia owerlokiem


Jeśli widzicie coś, co mogłabym poprawić lub macie jakieś swoje triki / propozycje chętnie przeczytam o nich w komentarzach.


Ostatnio coraz mnie więcej tutaj na blogu i na FunPage-u, więcej działam, szyje, pracuję. Mam duże plany na czerwiec i lipiec, szykują się zmiany na blogu który trafi na moją imienną stronę
i wszystkie moje działania będziecie mogli podglądać z jednego adresu. Wiem, że większość osób raczej dzieli tematyki i tworzy nowe blogi a ja chcę to połączyć...ale wierzcie mi wszystko jest tak pomyślane, że będzie przejrzyście i spójnie (przynajmniej taka jest koncepcja :)

W związku z tym, ze mam taki dobry humor, pozytywne nastawienie do zmian a Was ze mną jest coraz więcej TU  u na  FunPage-u ten przepiękny fartuch stał się nagrodą w szybkim konkursie.

Wystarczy zajrzeć do mnie na FB, polubić stronę, w komentarzu zostawić hasło "BIORĘ UDZIAŁ" zaprosić do zabawy przynajmniej jedną osobę oraz udostępnić baner konkursowy u siebie na tablicy.
Mam nadzieję, że chętnie się przyłączycie. :)Wiem, że na wasze wsparcie trzeba sobie zapracować ale pokażcie czasami, że jesteście :)

Nooo to tyle tym razem :)
Życzę udanego tygodnia.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger