×

torbiszon ratunkowy

Wiecie jak to jest, coś jest potrzebne więc pod wpływem chwili szyjecie. Tak było z tą wieeeelką torbą 'ala zakupowa Biedronkowa tylko x3 heheh. Byłam na sesji wyjazdowej i nie mogłam sobie poradzić z zabraniem za jednym zamachem statywu, parasolek, blendy .... amator ze  mnie nie fotograf ale trochę się tego jednak nazbierało. Tak wiec szału dostałam i zapragnęłam po prostu wora na to wszystko :) Torba ta to nie szczyt elegancji, smaku i gustu ale statyw się mieści, zmieści się też owerlook (a nawet dwa) w razie jakiegoś szycia wyjazdowego :)
Szyłam bez większego planu to i kilka baboli się trafiło, ale już nie będę się w waszych oczach pogrążać :D


Myślę, że jako wakacyjna torba na koc, ręcznik, prowiant też będzie OK :)


Wierzchnia tkanina 'ala Paris to podarunek od TekstyliaLand, mięsista i wytrzymała!!Podszewka to taki trochę niewydarzony zakup. Kiedyś polowałam na bawełnę w góralskie / ludowe kwiaty. Oczywiście jak szukałam to nie było, po pół roku gdzieś na FB trafiłam i kupiłam 3 wzory po 1mb. niestety słaba jakość, nawet po praniu sztywna od farby a i nasycenie kolorów kiepski, tutaj wyszło wyjątkowo korzystnie ;)


Jestem też na etapie rozmyślań o nowej maszynie. Aktualnie po kłótni z Łucznikiem Amelia, przesiadłam się w akcie desperacji na starą Victorie za 180,00 zł :) Póki co daję radę ale mercedes to nie jest :) W między czasie szyłam na pożyczonej Husqarnie i  Silverce z Lidla (chcielibyście poczytać kilka słów subiektywnej recenzji na temat tych maszyn ? )

Mam na oku Elnę 7300 Quilting, oczywiście używana, z tym że jakieś 350km ode mnie, boję się kupić w ciemno a nie ma mi jej kto sprawdzić na miejscu. A może tu znajdzie się dobra dusza z okolic Środy Ślaskiej lub Kamiennej Góry żeby podjechać (za zwrotem kosztów)
 i przetestować maszynę ??
A może jednak nowa ??? Ehhh mam mętlik!!
Sama kiedyś pisałam jak rozpoznać swoje potrzeby maszynowe i d...a, sama mam problem :P

Dobrej nocy Kochani

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger