×

Ze starego w nowe.. skokiem do 2016

Właściwie nie wiem o co tyle hałasu :) dzień jak co dzień, roczek więcej (u mnie to dosłownie bo 5.01 stuknie mi 31 latek..starość idzie )
Nie mnie jednak data zmusza do popatrzenia wstecz i zrobienia podsumowania.
Na 2015 zakładałam, że będę więcej szyć ubrań i to chyba było jedyne moje postanowienie :)..chyba się udało chociaż ilość i tak nie jest ogromna to jednak coś tam się jednak ruszyło. Myślę, że jestem zadowolona.
 Patrząc na zdjęcie poniżej czuję, że nie było źle :), widać tu też jak duży rozstrzał mam...ciuszki (tutaj jeszcze raczkuję), poduszki, pościele, kosmetyczki....nie ma tutaj wszystkiego bo jeszcze nie prezentowałam wszystkich prezentów gwiazdkowych.


Poprzedni rok był niewątpliwie burzliwy emocjonalnie i zawodowo przez to czeka mnie sporo zmian w 2016 r, nie wszystkie zamierzone i planowane ale mam nadzieję, że przyniosą więcej radości niż smutku i wszystko się ułoży. Mam nadzieję, że los będzie łaskawy.

Poza szyciem udało mi się troszkę rozwinąć fotografie KLIK i KLIK jak również regularnie zająć się sportem co można obserwować na INSTAGRAMIE :) i poprawić nawyki żywieniowe, wziełam też udział w dwóch skrajnych sesjach zdjęciowych które wieńczyły efekty pół roku treningów.
 Niby mało konkretów ale jednak sporo się działo.

Nie robię konkretnych postanowień na nowy rok, po prostu pewne rzeczy muszą się wydarzyć i już, reszta..?, zobaczymy jak się ułoży.
Jedyne czego sobie życzę to...nowej pracy, nowej maszyny, i więcej "jakościowego" szycia....a i jeszcze więcej treningów i więcej zdjęć :) Myślicie, że jakoś to upcham w całym roku ?

Wieczór Sylwestrowy spędziłam jak zwykle w domu :) a prawie cały dzień w pracowni :) Szyjąc kocyki...ale o tym jeszcze napiszę.

Wam Kochani czytelnicy życzę jednego...prostych ścieżek życia a jeśli będą zakręty to tylko takie które prowadzą do czegoś dobrego!!! i siły, duuuużo siły.

PozdrawiamA u Was jak miniony rok ?

6 komentarzy:

 1. Widzę, że nie tylko dla mnkie 2015 był intensywny. Piękne rzeczy szyłaś. Czekam na kolejne posty i zdjęcia :)
  Życzę Ci spełnienia marzeń w 2016!

  OdpowiedzUsuń
 2. Życzę Ci, aby wszystkie postanowienia się spełniły! Niech i nowa praca będzie, i maszyna o wielu możliwościach. Za konsekwencję w treningach Cię podziwiam, bo mnie jej brak. Ćwiczę, ale nieregularnie. Życie, obowiązki domowo-dzieciowe i cała otoczka wokół sprawiają, że padam na twarz mimo planów na trening. Czas i siły wyskrobuję na szycie. Dla mnie doba jest zdecydowanie za krótka! Powodzenia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no tak nie mam dzieci to mi łatwiej :)
   Wszystkiego dobrego, dziękuję za odwiedziny :)

   Usuń
 3. Było jak widać wiele świetnych działań:)
  U mnie było naturalnie- mydełka od podstaw, kosmetyki domowe, pierwsze art-lale, ale wiecej byłodziałań poza strefą blogową...
  Wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku,Teresko:)
  Spełnienia marzeń i planów:)
  Pozdrawiam noworocznie:)
  M.Arta

  OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger