×

a co Ruda robi...

z resztkami ?

Zbiera! i przechowuje. Nawet te najmniejsze. Chwaliłam się tym kiedyś o tutaj, wszystko popakowane w woreczki strunowe. 
Byłam pewna że kiedyś mi się przydadzą!
I tak pewnego pięknego dnia zaczęłam docinać i zszywać, zszywać i docinać. Raczej nie przejmowałam się kolorystyką, wzorem i rozmiarem prostokatów. Jak z resztek to z resztek! Porządek musi być! :)

I tak powstał obrusik na stolik i poduszka na krzesełko do kącika biurowego w mojej pracowni ...ehhh jak to pięknie brzmi  PRACOWNIA ! :) :) mówiłam już, że przyjmuję gości? na wkupne mogę być nici :) :)
Komplecik powstawał jeszcze w salonie ale wykończny w pracowni więc tym samym Ją ochrzciłam i sezon uważam za otwarty :)

Obrus, uszyty z kawałeczków. Rozmiar ok 133x84cm. Podszyty białą, mięsistą bawełną (pościelówka ok 230g).Podusia, tradycyjnie 40x40cm, przód pikowany, tyl zapinany na guziczki.

Wyszło kolorowo, generalnie nie lubie ale to mi się podoba :)
Tym samy mogę wykreślić jeden punkt z listy.."do zrobienia w pracowni" 

Pozrawiam Ruda!

7 komentarzy:

 1. Ja generalnie też nie lubię takich miszmaszów, ale ten mi się podoba :D Szkoda, że do Bielska tak daleko z Łodzi, bo chętnie bym Cię odwiedziła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ech to " ścinkowo ', niejednej z nas spędza sen z powiek.Pomysł z woreczkami strunowymi chyba teraz chętnie przeniosę na swoje " podwórko".Podusia rzecz potrzebna w każdej pracowni kiedy trzeba na chwile odsapnąć.W sam raz na taką okazję energetyczna.Pozdrawiam Ewa

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczności. Ja zbieram materiały na zasłonę z kwadracików :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne zestawienie kolorków - takie soczyste i niezwykle wesołe :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny pomysł i super realizacja, bardzo mi się podoba!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetne!!! Nigdy nie miałam talentu do łączenia czegokolwiek ze sobą a jeśli każdy kawałek ma wzór i inny kolor zapewne zrobiłabym tak że wyglądało by ... lepiej nie pisać jak :)
  Twój obrusik i poducha pomimo chyba wszystkich kolorów tęczy i dużej liczby wzorów wygląda rewelacyjnie, serio, podoba mi się niesamowicie!

  OdpowiedzUsuń
 7. Same śliczności! Tez wszystko składuje, kiedyś znajdę czas na to, kiedyś znajdę :)

  OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger