×

w objęciach marynarza

tak trochę przewrotnie bo nie o marynarza to chodzi a raczej o to co kocha. A marynarz jak wiadomo kocha morze, a my kochamy morskie klimaty i dlatego powstała marynarska pościel (na zamówienie)
Poszewka na kołdrę 200x220cm, dwie małe i dwie duże poszewki na poduszki 40x40 i 70x80cm oraz prześciradło 220x220cm. Dobrze, że mam teraz duży salon bo miałam się gdzie z tym wszystkim porozkładać.
Przebojów z tym projeketm miałam bardzo dużo ale koniec końców się udało :)
Niestety zrobiłam mało zdjęć bo jak już skończyłam nie było czasu znów się z tym wszysykim rozkładać. Mam tylko kilka i to niezbyt dobrych...
PoszwaPrześcieradło...przy okazji nauczyłam się robić śliczne rożki z tego tutka 
W trakcie szycie napostałam problem z materiałem w paski. Nie farbował chociaż moczyłam, przelewałam i różne cuda tworzyłam ale jak prasowałam (fakt na dość wysokiej temperaturze i parze) materiał farbował
i kolor zostawał na płycie żelazka, nawet po pierwszym praniu się tak działo... no może  trochę mniej. Zakładam, że po kolejnym praniu problem już się nie pojawii :) Mam taką ogromną nadzieję !!!
Miałyście też tak? bo ja pierwszy raz.
Musze też pochwalić firmę fashion-textiles, za szybką przesyłkę oraz za wsparcie akcji Uszyj Jasia
Dziękuję Panie Fabianie.

A propopo akcji Uszyj Jasia...odbędzie się kolejna spotkanie (9.08.2014 tj sobota), które organizuję pod logo Bielsko Szyję dlatego więcej szczegółów wkrótce na  naszym blogu!

 


Pozdrawiam Ruda!

6 komentarzy:

  1. wakacyjnie :) bardzo mi się podoba :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, śliczna ta pościel! Ja od dwóch tygodni myślę, żeby zrobić sobie ( trochę prz pomocy teściwej, bo dopiero się uczę:)) pościel szarą w gwiazki, ale niestety nie mogę znaleźć sklepu z dobrą i nie drogą bawełną. Możesz coś polecić ze sklepów on-line?
    Aga

    OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger