×

porady potrzebuję

Moje kochane mądre głowy właśnie myślę jak sobie zorganizować pracownię. Daleko jeszcze do skończenia (idzie nam to jak krew z nosa) ale właśnie muszę zdecydować gdzie będzie światło a co za tym idzie gdzie będzie cała reszta ;)Machnęłam taki mały projekcik. Ktoś podpowie ? Macie jakieś doświadczenia ? Na co zwrócić uwagę ?
 Heeeelllpppp ! Totalnie nie znam się na urządzaniu czegokolwiek.


Stół biały będzie na maszyny, sztuk 2 (póki co)
Stół brązowy do krojenia
Komoda, szafa, biurko i regał na dokumenty.
Wszystkie meble to będzie jedna wielka zbieranina hehehe

Ruda !


4 komentarze:

 1. Hejka;)) Ja od dwóch tygodni jestem na nowym miejscu,gdzie urządziłam się nieco inaczej,po doświadczeniach z poprzedniego miejsca wiem,że ważne jest żeby maszyna podstawowa stała tak,żebyś miała po jej lewej stronie sporo miejsca na tkaninę którą właśnie szyjesz,a po prawej stronie też by się coś przydało na odkładanie uszytych części albo na przygotowanie stosiku tego co będziesz szyła.W moim przypadku jst to blat do krojenia,bo blaty mam ułożone w L.
  Powodzenia w urządzaniu;))

  OdpowiedzUsuń
 2. Niestety nie umiem za bardzo Tobie pomóc... chyba musisz zaufać temu pierwszemu impulsowi, a potem skorygować ustawienie pracowni w praktyce ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Przydałoby Ci się lustro obejmujące całą sylwetkę gdy uszyjesz np. sukienkę lub spódnicę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wygląda fajnie ;) Brązowy stół też w pionie bym dała chyba, bo jakoś tak przestrzenniej będzie (chyba, że proporcje nie są zachowane). Bo przy białych będą jeszcze krzesła, tak?

  OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger