×

wyróżnienie

Odcięło mnie od internetu a tu taka niespodzianka na mnie czekała. Wyróżnienie od Na maszynie
Dzięki Justysia ;)

Wyróżnienia, LA, Liebster Award, lba, nagroda,

A teraz zasady!

"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za dobrze wykonaną pracę. Jest przyznawana dla blogów o mniejszej liczbie obserwatorów, więc daje możliwość ich rozpowszechnienia. Po odebraniu nagrody należy na blogu odpowiedzieć na pytanie, otrzymane od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz osoby (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im pytania. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."

i pytania jakie mi zadano

1. Jaka jest Twoja ulubiona tkanina? Chodzi o rodzaj tkaniny, wzór, kolor :) Taka wymarzona :D
Bawełna w marynarskie motywy czyli paski i inne takie :) ...inne tkaniny mnie przerażają :D, chociaż odkąd mam owerlok polubiłam też dresówkę.

2. Przy jakim projekcie szyciowym najbardziej rwałaś sobie włosy z głowy i dlaczego? :D
Ahhhhhh byłoooo tego hahaha ale teraz do głowy przychodzi mi lamówka :). Mam też kilka nie dokończonych projektów na przykład jedna taka bluzka!

3. Z czego jesteś najbardziej dumna? (może być kwestia szyciowa, lub inna :))
W ostatnich dniach z nowego adresu :)

4. I na koniec, trochę zabawy :P Jakie jest Twoje najzabawniejsze wspomnienie? Takie, że kiedy zaczynasz o tym myśleć ogarnia Cię atak śmiechu ;)
Tak na zawołanie to oczywiście mam pustkę w głowie! Dziś na przykład bardzo rozbawił mnie mój szef. Generalnie pogaduchy z ludźmi z pracy dają mi dużo radości...tym większy ubaw czym bardziej "chory" dzień!

A nominować nie chciałam nikogo...oglądam, czytam sporo blogów ale zasady  nie pozwalają mi ich nominować, nie chcę też robić tego na siłę i nominować kogokolwiek. 

Ale Justynie bardzo dziękuję za wyróżnienie :) !

Jakiś czas temu dostałam też inne wyróżnienie ale oczywiście ja jak to ja nie potrafię namierzyć tego posta. Pamięci do nazw/imion też nie mam ale  cały czas przed oczami mam ten wpis....błagam niech ktoś pomoże bo aż wstyd!

Pracownie i maszyny nadal uziemione, za to od czwartku już pod nowym adresem :) Zdradzę że teraz mam nawet trawnik :)

Pozdrawiam Ruda!

2 komentarze:

  1. Gratuluję - wyróżnienia i trawnika:) No i gratuluję quiltu, który swą pięknością wygrał:)

    OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger