×

na różowo

Po świątecznie....i co zrobiłyście ten porządek w pracowni ?
Ja muszę się pochwalić, że poskromiłam moją szafę.  W końcu przebolałam i rozdałam trochę ciuchów. Typowo letnie rzeczy spakowałam do kartonu i Uwaga, uwaga poprasowałam górę (ale to naprawdę była góra) prania. Nadal twierdzę, że mamy za małą szafę, ale po zrobieniu gruntownego prządku jest troszkę lepiej. Dziś dodatkowo ogarnęłam bałagan wirtualny, czyli posprzątałam na komputerze. Niestety przez to wszystko od świąt nie tknęłam maszyny :( a miałam taaakie plany. Ponadto w doła wpędza mnie mój bolący ząb. Ale no, o czym ja tu chciałam.
Jak wspominałam, pożegnałam się z częścią mojej garderoby i przy okazji szukania kogoś kto skorzystałby na tej przemianie dotarłam do problemu Ewy i jej gromadki dzieciaczków. Bardzo was proszę, abyście się zapoznały z jej historią i jeśli możecie jakoś pomóc....no wiecie, taki poświąteczny gest :)

Z innej beczki a właściwie mojej szyciowej beczki.
Wiadomo uszyte jeszcze przed świętami, śliczna różowa kosmetyczka, do przygarnięcia. Lada chwila dostpna w sklepiku.

Do tego powstały też dwa fartuszki, koszyki i poduszki niektóre zostały i są dostępne w sklepiku .
Jest też jeszcze jedna ozdobna ściereczka (bądź po prostu obrusik, jak kto woli :) ),
 której też wcześniej nie pokazałam. Jakoś dziś mało kreatywna jestem w tym pisaniu, to może pokarzę, na co się natknęłam.


Normalnie odpadłam, muszę kiedyś takie zrobić. Ludzie to mają zdolności, aż zazdroszczę. Wypas

A na Nowy Rok życzę Wam wszystkiego kolorowego. Cieszcie się każdym dniem i szyjcie, szyjcie, szyjcie aż Wam nici zabraknie ;)


Ściskam - Ruda ;)5 komentarzy:

 1. Historia rodziny z podanego przez Ciebie linku - wstrząsająca!!! Kiedy coś takiego czytam zastanawiam się dlaczego ja w ogóle jeszcze na cokolwiek narzekam...
  Kosmetyczka cudowna, delikatna i uwodzicielska :-)
  Najcudowniejszego w Nowym Roku! :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Teresko a ja życzę, abyśmy w Nowym Roku spotkały się!!!!!! i to marzenie spełnimy zobaczysz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsze noworoczne życzenia na 2014 rok !!! Wszystkiego naj naj:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kosmetyczka cudna - gdy oglądam tak precyzyjne szycie wzdycham sobie po cichutku i myślę "ach, kiedyż ja będę tak potrafiła"

  OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger