×

piórnikowo

W zeszłym tygoniu zaprezentowałam Wam mój pierwszy piórnik na kredki, który też bardzo szybko znalazł właściciela :) a sam piórnik spotkał się z waszą akceptacją. Tamten był mocno kolorowy i szyty  pod wpływem chwili. Później postanowiłam uszyć jeszcze dwa ale nie miałam już tak kolorowych materiałów, więc są bardziej stonowane i mogą być dla trochę straszych dzieci. Zmieniłam też troszkę system i teraz się będę zastanawiać który lepszy, który bardziej funkcjonalny ?! Oczywiście chodzi o rodzaj tunelików.

Rozmiar piórnika to ok 35x25cm, wysokość tunelików ok 11-12cm, szerokość 2cm.Kotki znalazły już właściciela, poleciały do trzecioklasistki w Białymstoku i podobno bardzo się podobały :) Jestem zachwycona.
Fioletowy piórniczek do nabycia :), tanio, taniuśko...zachecam do zaglądania na Wyprzedaż, gdzie można obejrzeć i wybrać moje uszytki powstające nadprogramowo :))


Ściskam mocno i pozdrawiam.

Przypominam i zapraszam również do grupy FB Bielsko Szyje9 komentarzy:

 1. Kredowniki są po prostu d o p i e s z c z o n e! :-) Piękne :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne piórniki! Ten w kotki szczególnie przypadł mi do gustu:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten z kotkiem i różową koronką jest rewelacyjny :) Kredek już nie używam, ale kurcze może by sobie coś takiego na krzywiki uszyć? :D

  OdpowiedzUsuń
 4. urocze! aż nie wiem, który bardziej mi się podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetny jest ten piórnik z kotkiem! Jak go zobaczyłam to natychmiast zapragnęłam taki mieć. Tylko co ja bym w nim nosiła na uczenie? :(

  OdpowiedzUsuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger