×

Najgorzej zacząc...

mam nadzieję że wracam...

Jasie dla Olka skrojone ...


Skoro już wracam do szycia wspomnę o moich przebojach ze zdobyciem tego materiału.

Po pierwsze bardzo ciężko było znaleźć  coś odpowiedniego. Materiał musiał być z przeważająca ilością czerwonego. We wszystkich sklepach (tych stacjonarnych i internetowych ) wybór był jednak bardzo ograniczony. Potem trafiłam na sklep tkaniny.net. Wybór ogromny, ucieszyłam się, znalazłam to czego szukałam. Zaczęłam zamawiać, wybrałam jeszcze inne tkaniny, skusiłam się na resztki i zamówiłam też darmowe próbki. No i tu zaczęły się dla mnie schody. Firma pomimo że ma polską stronę! wysyła materiały z Niemiec (czego Ja oczywiście nie sprawdziłam wcześniej) więc zaskakuje nas  koszt wysyłki powyżej 30zł, ale jeśli zamawiamy więcej tkanin jest to do przełknięcia , potem zaskakuje mnie że firma nie ma jednak polskiego konta bankowego, można płacić w PLN ale w moim banku przelew zagraniczny kosztuje bagatela 60zł!!!! masakra. Dlatego polecam skorzystanie z karty kredytowej np master card na której dodatkowych kosztów za taką płatność nie będzie.
Ja oczywiście miałam  problem z przelewem, musiałam podjąć próbę kontaktu z biurem obsługi tkaniny.net co też nie było łatwe, bardzo ciężko się tam dodzwonić. Po kilkunastu próbach w końcu trafiłam na bardzo pomocna Panią i potem było już z górki.

Podsumowując, sklep  posiada baaardzo duży wybór, ceny hmmmm różne dla mnie troszkę  drogo
minusy: wysoki koszt przesyłki, brak polskiego konta generuje duży koszt przelewu, utrudniony  kontakt z biurem obsługi.

W związku z powyższym jeszcze nie wiem czy polecam ten sklep, poużywam trochą zakupione tkaniny i zobaczymy :)


Musze powiedzieć, że tego posta pisałam od poniedziałku. 
Zaczęłam i nie mogłam skończyć, tyle się działo w tym tygodniu...próby próby no i wczoraj Afera Taneczna !!! a dziś kac ?! jeszcze nie wiem, budzę się dopiero


Oczywiście przypominam już w najbliższy poniedziałek spotykamy się w CKZ na spotkaniu szyciowym
od 13.00 do 18.00 !!!!
Jasie szyjemy..............Zapraszam, zapraszam :)

2 komentarze:

  1. Dzięki! Teraz w tym sklepie są fajne promocje, ale jeszcze nie robię zakupów... O przesyłce wiedziałam, a o przelewie - nie. Bez sensu, przecież to jest duża firma, mogliby założyć konto w Polsce, to nic nie kosztuje, a klienci byliby zadowoleni.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. no dokładnie, tez byłam bardzo zdziwiona, nie omieszkałam zgłosić tego w biurze obsługi ;)

      Usuń

Zostaw kilka słów...

Copyright © 2016 Ruda Szyje , Blogger